uz sākumu

  

15. jūnijā plkst. 19.30 Siguldas koncertzālē "Baltais flīģelis" notiks KAZANOVAS ORĶESTRA KONCERTS.

Kazanovas Orķestris ir jauniešu kolektīvs, kurā spēlē aptuveni 50 jauno mūziķu no Latvijas mūzikas vidusskolām un augstskolām. Kolektīva sastāvā klasiskais simfoniskais orķestris ir apvienots ar elektrisko ģitāru un ritma grupu, kas paver iespējas apgūt rokmūzikas un estrādes orķestra žanrus.

Orķestra repertuārā ietilpst gan instrumentāli, gan vokāli instrumentāli skaņdarbi no rokmūzikas Zelta fonda ("Scorpions", Led Zeppelin", "Queen"), kā arī citi populārās mūzikas žanru skaņdarbi. Koncerta solisti - latviešu rokgrupas Baltā Klints (White Rock) mūziķis Miķelis Vanags, ģitārists Viesturs Melders, jaunā, talantīgā džeza vokāliste Elīza Baķe, kā arī lieliskais tenors Ansis Bētiņš. Orķestra vadītājs ir Toms Rēķis.

Orķestra atbalstītāji: Latvijas Universitāte, Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skola, SIA Dona.

 

 


 

Siguldas koncertzāle „Baltais Flīģelis” aicina uz Ziemassvētku noskaņu koncertu

Siguldas koncertzāle „Baltais Flīģelis” aicina uz Ziemassvētku noskaņu koncertu

Ievietots: 13.12.2016.

Sestdien, 17.decembrī, plkst.18.00 Siguldas koncertzālē Baltais Flīģelis” notiks Ziemassvētku koncerts „Es palūgšu Baltajam eņģelim”. Koncertā būs iespēja izgaršot Ziemassvētku sajūtu gammu talantīgās vokālās grupas „Ēra” balsīs, Pētera Ozoliņa samtainā čella skaņās un Elīnas Gruzniņas dzidrajās klavieru pasāžās sasmaržot piparkūku, kanēļa, krustnagliņu un muskatriekstu aromātu.

Ziemassvētkos – to visi jau zina – vislielākā vērtība ir kopā pavadītam laikam, rūpēm vienam par otru un patiesai sirsnībai. Laiks apstāties, paraudzīties vienam uz otru un novēlēt gaišus un mierpilnus svētkus! Tieši par to vokālā grupa „Ēra” stāstīs šajā koncertā, uzburot gan svētkus, gan mieru, gan tumsu un gaismu. Un vēl „palūgs Baltajam Eņģelim, kurš mums tik pazīstams šķiet, lai viņš palūko, kā Tev šajos baltajos Ziemassvētkos iet”.

Koncertā skanēs Andra Kontauta cikla „Manas ziemas rīts” pirmatskaņojums un skaistākās Ziemassvētku dziesmas. Koncertā piedalās vokālā grupa “Ēra” Ditas Tomsones vadībā, čellists Pēteris Ozoliņš, pianiste Elīna Gruzniņa un gaismu mākslinieks Egils Kupčs. Koncerts notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

 

Biļetes cena – no 5 līdz 10 eiro. Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 1 eiro atlaide. Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv. „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un stundu pirms koncerta – norises vietā.