uz sākumu

  

15. jūnijā plkst. 19.30 Siguldas koncertzālē "Baltais flīģelis" notiks KAZANOVAS ORĶESTRA KONCERTS.

Kazanovas Orķestris ir jauniešu kolektīvs, kurā spēlē aptuveni 50 jauno mūziķu no Latvijas mūzikas vidusskolām un augstskolām. Kolektīva sastāvā klasiskais simfoniskais orķestris ir apvienots ar elektrisko ģitāru un ritma grupu, kas paver iespējas apgūt rokmūzikas un estrādes orķestra žanrus.

Orķestra repertuārā ietilpst gan instrumentāli, gan vokāli instrumentāli skaņdarbi no rokmūzikas Zelta fonda ("Scorpions", Led Zeppelin", "Queen"), kā arī citi populārās mūzikas žanru skaņdarbi. Koncerta solisti - latviešu rokgrupas Baltā Klints (White Rock) mūziķis Miķelis Vanags, ģitārists Viesturs Melders, jaunā, talantīgā džeza vokāliste Elīza Baķe, kā arī lieliskais tenors Ansis Bētiņš. Orķestra vadītājs ir Toms Rēķis.

Orķestra atbalstītāji: Latvijas Universitāte, Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skola, SIA Dona.

 

 


 

Ķīnas Tradicionālās mūzikas 2017.gada pavasara svētku koncerts

Ķīnas Tradicionālās mūzikas 2017.gada pavasara svētku koncerts

Ievietots: 12.01.2017.

Ķīnas Tradicionālā mūzikas kameransambļa dalībnieki ir Ķīnas Mūzikas konservatorijas absolventi un neatkarīgi mūziķi. Kolektīva sniegumu raksturo tradīcijas un mūsdienīgums, tautiskums un kosmopolītisms, kā arī mūziķu pašu uztvere un pārdomas par ķīniešu mūzikas attīstību un lomu. Šos izcilos jaunos mūziķus vieno mīlestība pret tradicionālo ķīniešu mūzikas mantojumu, vienlaikus neaizmirstot par tradīcijās balstītu mūsdienu Ķīnas un ārvalstu mūzikas praksi. 

Pasākumu atbalsta: Ķīnas Tautas Republikas Kultūras ministrija,

Ķīnas Vēstniecība Latvijā.

Organizatori: Latvijas Ķīniešu asociācija, Latvijas Ķīnas studiju asociācija, Latvijas Universitātes Konfūcija Institūts.

Dibinātāja: Liu Sidzja

Ķīnas Mūzikas konservatorijas maģistra grāds

Ķīnas “Amethyst Music Hall” orķestra Erhu (ķīniešu tautas stīgu instruments) māksliniece

“Orchid Flower” orķestra Erhu māksliniece

 

2013. gadā absolvējusi Ķīnas Mūzikas konservatoriju, Aizliegtās pilsētas kamerorķestra mākslinieciskā vadītāja profesora Liu Shun skolniece. Uzstājusies ASV, Taizemē, Makao, Honkongā un Ķīnā (Gaņsu, Dzjangsu, Džedzjanas, Hebejas, Henaņas, Šansji provincēs un Pekinā). Daudzu nacionālo un starptautisko mūzikas balvu ieguvēja.