uz sākumu

 

 

 

1. aprīlī grupa Astro'n'out koncerttūres URDA ietvaros viesosies Siguldā

1. aprīlī grupa Astro'n'out koncerttūres URDA ietvaros viesosies Siguldā

Ievietots: 21.03.2017.

Grupa Astro'n'out uzstāsies Siguldas koncertzālē "Baltais Flīģelis" ar diviem koncertiem - plkst. 15.00 un 18.00. “URDA” ir jau piektais grupas Astro’n’out studijas albums, kas iznāks 2017.gada pirmajā janvāra nedēļā. Ja grupas iepriekšējie albumi skāruši plašu tēmu loku, ieskaitot sociāli aktīvu jautājumu risināšanu, tad šis albums ir dziļi personiskāks, atklāj iekšējās pārdomas par pasaules kārtību, savu vietu tajā, laiku un vērtībām. Sajūtas, kas liek atkal un atkal uzdot sev mūžīgi urdošos, bet, iespējams, nekad neatbildamos jautājumus. Muzikāli, sadarbībā ar producentu un albuma dziesmu līdzautoru DJ Rudd, grupa dažādo savu skanējumu un atsakās no kategorizēšanas konkrētā žanrā – elektroniskās un deju mūzikas ietekmes lauž rokmūziķu saknes, pludinoties ar indie-pop sintezatoru tembriem un “Ziedoniskām” sajūtām dziesmu tekstos. Arvien lielāka nozīme tiek pievērsta skaņu dizainam un mūziķu pašizaugsmei, sevi izaicinot vēl neiestaigātās muzikālās takās. 

Lasīt tālāk »

Siguldas koncertzāle “Baltais Flīģelis” aicina uz īpašu koncertstāstu “Mūza ie[kā]rota”

Siguldas koncertzāle “Baltais Flīģelis” aicina uz īpašu koncertstāstu “Mūza ie[kā]rota”

Ievietots: 14.03.2017.

Siguldas koncertzālē “Baltais Flīģelis” notiks ekskluzīvs kamermūzikas koncertstāsts, kas atklās, kādi iedvesmas avoti noslēpti latviešu komponistu mūzikas lappusēs.

2017. gada 18. martā Siguldā viesosies samtainā soprāna balss īpašniece Evija Martinsone, stāstījuma autors Orests Silabriedis, talantīgie kamermūziķi – flautiste Ilona Meija, fagotists Jānis Semjonovs, pianiste Agnese Egliņa. Scenogrāfijas burvestības koncertzālē radīs mākslinieks Raits Tikums.

Mūza. Iedvesmas avots izciliem mākslas darbiem, iekārota sieviete, sirds rota talantīgu komponistu dzīvesstāstos. Koncertstāsts par iedvesmu. Tās enerģija skar visus – gan radītājus, gan baudītājus. Arī katrai vietai uz šīs zemes ir savas īpašās, iedvesmu nesošās vibrācijas. Kristāldzidrs, putnu skanīgs rīts. Rudens lapu čaukstošie čuksti. Sniega gurkstošais ritms senlejas platajos gurnos. Ievziedu mežģīņu rotaļīgi skanīgais trellis.

Tas viss savijas, sadziedas, saskanas un saspēlējas vienā kopīgā iedvesmas enerģijas simfonijā, kura veido šo īpašo skaņu un noskaņu pārdzīvojumu, ko cilvēkam ļauts piedzīvot ir tikai īstajā mirklī.

 

 

Lasīt tālāk »

Grupas "Otra puse" koncerts "Es Tev" koncertzālē "Baltais Flīģelis"

Grupas "Otra puse" koncerts "Es Tev" koncertzālē "Baltais Flīģelis"

Ievietots: 14.03.2017.

11.martā plkst.19.00 koncertzālē "Baltais Flīģelis" izskanēs grupas "Otra puse" koncerts "Es Tev".

Koncertā skanēs "Otras puses" populārākie hiti "Vēstules", "Ieskaties", "Nakts vai Rīts", "Dievs dod", "Pēc lietus", "Uzzīmē mani", "Kopā" un "Es Tev", "Ave Pali", kā arī daudzi citi.Tāpat, laika gaitā grupai sakrājušās vairākas duetu dziesmas, tādēļ to izpildīšanai tiks pieaicināta kāda no talantīgajām un Latvijā populārām dziedātājām - Dināra Rudāne, Aija Andrejeva vai Antra Stafecka.

Lasīt tālāk »

8. marta koncerts “Tev vienīgajai!” ar NBS orķestra kameransambļiem

8. marta koncerts “Tev vienīgajai!” ar NBS orķestra kameransambļiem

Ievietots: 02.03.2017.

8. martā plkst. 15.00 Siguldas koncertzālē „ Baltais Flīģelis” ar koncertu “Tev vienīgajai!” uzstāsies NBS orķestra kameransambļi.

Šī koncerta programma ir īpaši sagatavota mūsu daiļā dzimuma pārstāvēm. Vēlamies pateikt paldies mūzikas valodā, ka ikdienas dzīves straujajā ritmā viņas spēj mūs iedvesmot, apgarot un iepriecināt ar savu daili un šarmu.

Katrs no kameransambļiem ir izvēlējies vairākus īpašus skaņdarbus, kur orķestra mākslinieki ar mūzikas izteiksmes līdzekļiem atklās savas dziļākās jūtas, kuras liks atplaukt katrai sievietei tās patiesajā burvībā.        

Lasīt tālāk »

Dziedātājs Jānis Stībelis 8. martā klausītājus aicina uz labāko dziesmu koncerttūri „Sajūti!”

Dziedātājs Jānis Stībelis 8. martā klausītājus aicina uz labāko dziesmu koncerttūri „Sajūti!”

Ievietots: 21.02.2017.

Dziedātājs Jānis Stībelis, kurš šopavasar apceļo Latvijas pilsētas ar savu jauno koncertprogrammu “Sajūti!”, jau nākamotrdien, 8.martā, viesosies Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis”. Romantiskā noskaņā ieturētā koncerta īpašā viešņa būs dziedātāja Aminata, turklāt Jānis sola klausītājām sarūpēt ne vienu vien īpašu pārsteigumu.

“Sveicam visas dāmas 8.martā! Ir patīkami lieku reizi pievērst uzmanību tam, ka mums blakus, Latvijā, ir tik daudz jauku un skaistu sieviešu! Manuprāt, tas ir lielisks iemesls pasmaidīt un mums, vīriešiem, godināt mūsu daiļo dzimumu, īpaši šajā laikā, kad gaisā sāk just pavasara elpu,” saka Jānis, atklājot, ka koncertā skanēs gan īpaši Siguldas klausītājiem sagatavoti abu dziedātāju dueti, gan gaidāmas citas interesantas muzikālas lietas. 

Lasīt tālāk »